Prosinec 2011

Konec na určitou dobu, asi

26. prosince 2011 v 12:16

Ahoj, nebudu dělat nějákej dojemnej konec. Mě už to nebaví .. Nevím, už z toho nemám to potěšení, co vždycky bývalo. Možná s někdy na blog vrátím, možná s jiným nicknamem, možná s jinou stájí .. Ne, Sea Dream to bude vždycky už kvůli tomu logu :D

Breyery a Kyotku neprodávám, se stájí si budu pokračovat sama v "tichosti". Kdo bude chtít si se mnou popovídat tak na facebooku, někdy se možná stavím i na SSR. Ono za to může i trošku atmosféra co tady je. Už to není co to bývalo. Já vím, že se všechno mění a já bych se měla měnit s tím, já se měním a to se mi nelíbí.

Budu prodávat S Justadream, asi za 700, i s výstrojí (mám v plánu sedlo, uzdečku, deku, vodítko, ohlávku, nějáký čištění a takový kravinky). Ještě nevím jak to udělám, když tady nebudu, ale já věřím že si poradím :)))
Btw, Justa není LSQ, kdyby ji někdo chtěl. Spíš na fotosoutěže, custom a tak :)

Mějte se hezky, ať se vám splní co nejvíc věcí v novém roce

Tak přece Vánoce

25. prosince 2011 v 13:54
Taková zajímavo-roztomilá písnička :))

Ahoj!

Woow, Vánoce .. :D Den nebudu popisovat, raději

Snědli jsme kapříka, pak přišlo netrpělivé přemlouvání rodičů, abychom KONEČNĚ šli :D Tak jsme přišli před dveře do našeho pokojíčku a obálka /zase/. Tak Ježíšek napsal, že ho schovávat dárky už nebaví a že jsou v pokoji. Uchopila jsem se práce rozdávání dárků, ale skoro žádný nebyli moje.. Malá krabička, malý měkký pytlík, malý oblélníkový balíček, pak jeden měkký větší a jako úplně poslední byla krabicem skoro jako od bot. Rozdělala jsem prvně ty menší balíčky, byly v nic naušnice, dlouhý řetízek se zebrou a diář. Pak přišli poslední dva balíčky s číslem 1. a 2. Seděla jsem před nima se strachem co tam bude :D Víte, myslela jsem si, že to bude buď iPad či jinej tablet nebo zrdcadlovka. Nebylo to ani jedno. Opatrně jsem krabici rozdělala na straně. KDyž jsem to uviděla, tak mě přepadl pocit smutku a neobyčejné radosti. Já mám Netbook (bez chlubení). Já?! :D Tatínek si mezitím rozdělal wifi, že prý si ji kvůli mě a netbooku koupili, mám nejlepší rodiče ^^ Toshiba mini nb500m je moje :)) No a ten poslední balíček je obal na něho :)))

Je to strašně super, nmám z ní úplně největší radost ^^ Jen mě trošku štve, že se nedá změnit pozadí, ale to je úplně nejvíc nejmenší kravina :D

A co jste dostaly vy? :)))

Vánoce?

22. prosince 2011 v 17:01 News
Úžasná

Ahoj, inu kdo to neokomentuje! :D

Jak se máte? Já jsem se včera v těláku my skoku vysokém flákla kolenem do hlavy a, zní to divně, pořád mě to bolí, ale výhoda byla že zbytek dvouhodinovky jsem měla ležet na žíněnkách ^^

Mrzí mě, že umřel Havel .. Ale pro něj to bylo snad i vysvobození, už byl moc nemocnej, ale nezapomeneme!

Koníci se mají dobře :)) Srdíčko už pomalu začíná hodit do výběhu. Lerry si užívá sníh, má ho děsně rád, někdy i vyhecuje Gamina tak pobíhají spolu .. Kluci moji ^^ Až bude mít Tahomka říji (nějak to ošulíme :D) a něcháme ji připustit nějákým pěkným appaloosákem.. Holkám už jsem ukázala katalog Stock (appaloosek) a vybírají toho nejlepšího :))

Co si přejete na Vánoce? Já jsem si napsala o (měla jsem napsat úplně všechno, tak to taky je :D) o iPad, Vogue, na výběr jsem dala ve 6 breyerů, tenisky, oblečení, tiskárnu, céčka, černý legýny (všechyn se mi rozpadly :D), diář, naušnice jako barevný pecky a teď už nevím co .. A ještě o jednu věc, ale to nechci psát, třeba to zakřiknu :D Neobyčejný, že to bude už za dva dny .. Ne, že bych se netěšila, ale nějak mě to nepřijde .. Vůbec nevím co dostanu, nevím vyjímečně ani o jedné věci .. Ale mé myšlenky pořád poskakují mezi tabletem (napsala jsem iPad, ale já beru všechno, i Samsung Galaxy Tab, byť je s nějákejma "galaxy" už Samsung trapnej..) a tou jednou věcí .. Uvidíme :))

Hledám rodiče

6. prosince 2011 v 17:54 News
Jse z toho neskutečně hotová, je to tak perfektní! Poslouchám to dneska celej den :D

Ahoj! Neboť jsem nemocná, tak jsem dneska ráno zabloudila do svých Breyer složek a zjistila, že nemám moc rodičů pro koníky .. Pomůžete mi někoho najít?
Chtěla bych vás poprostit, zda mi do komentářu nenapíšete přímo jméno koníka a odkaz na něj a pro koho by byl .. Děkuju O:)) A je mi velikost jedno (tj, že sm může být rodičem tradíka a tak)

Hledám pro:
La Faire Roulex ,,Mutti"
- 2001 hannover klisna, hnědák, oba rodiče

Little Tahoma
- 2004 blanket appaloosa klisna, hnědák, oba rodiče

S JustaDream
- 2007 arab klisna, ryzák, JEN matku

Sunny
- 2006 appendix quarter horse klisna, palomino, oba rodiče

Justin Morgan
- 2001 morgan hřebec, hnědák, oba rodiče

Barbaro
- 2007 anglický plnokrevník hřebec, hnědák, oba rodiče

Mon Gamin
- 1998 francouzský jezdecký kůň valach, tobiano (asi) ryzák, oba rodiče (matka klidně nějákej teplokrevník, ale taťka ať má stejný plemeno jako on ;))

O'Leary's Irish Diamond
- 1997 irský tažný kůň hřebec, bělouš, oba rodiče (nějácí chladnokrevníci)

Onyx
- 2005 arab hřebec, vraník, oba rodiče

Swift
- 2005 quarter hřebec, plavák (asi), oba rodiče

Snicker's Sugar Nut
- 2008 paso fino hřebec, sorel (asi), oba rodiče (pozn. je to *tento* stablík, kdybyste nevěděli :))

Takoda
- 2009 francouzský jezdecký kůň hřebeček, tobiano barva nemám tušení, JEN mamku (opět nějákou teplokrevnici)

Všem co se zapojí, děkuju moc :)))

Fotky z léta

5. prosince 2011 v 16:31 Fotogalerie
Awr, ani teď nevím, jak jsem je objevila, ale tato záležitost je srdcová

Ahoj, jo, trošku na vás prdím, když .. Mě se nechce, no .. :// Už to není to. co to bývalo
Jak jsem slibovala fotky, tak, hurá, konečně :D Snad se vám budou líbit ^^
Snad se líbí :))