Květen 2011

Ona vlhne a když zvlhhne, tak je tam voda

13. května 2011 v 17:29 News
Teď na tom ujíždím .. Krásný! ♥

Ahoj,

já vím, že na vás úžasně kašlu, možná si za to vysloužím nějákou cenu ^^. No, i když jsou i lepší .. Jak jsem se teď dívala ke Cof .. :D
Ale mám v plánu sem dát nějáký fotky .. Jak jsem byla u Elen teď a taky ještě před CLS když jsem měla prázdiny x) Hmm, to tam byla ještě Margotka a Ferda ^^ A taky možná nějký fotky z malování Zeny .. Beztak ji ještě budu předělávat, páč se mi nelíbí ty stopy od štěstce .. Je to blbý, bejt na todle vybíravá ..

K nadpisu - já vím, že to zní dvojsmyslně, ale to bylo dneska v chemii :D Dneska byla dobrá, bavilo mě to :) a je to o vápenci, myslím .. :)

A taky jsem si uvědomila, že jsem jediná z naší třídní (rádoby) elity, co nekouří, nepije a nehulí trávu (což nechápu úplně!) Já vím, musím se pochválit :D Ale pořád odolávám a přes jejich marný snahy mě zkazit, tak se jim to nepovede. A jen tak btw, se omlouvám, že sem zatahuju svůj osobní život, ale mě to hrozně vadí, že se dneska domluvili, že půjdou někam (je to oslava, ale já tam nejsem pozvaná, beztak bych tam nešla na ty jejich "chlastací orgie") a kdo co vezme, že oslavenec koupí vodku, džus, colu a rum .. A někdo jinej zase trávu :/ Je mi z nich divně .. A taky jsem přišla na to že jsem divná .. Ale co, mě je jedno, co si myslí o tom, že se chci učit ještě jeden (pro mě třetí - ve škole už mám ájinu a ruštinu) jazyk .. Ale nevím jakej .. Chtěla bych se učit italsky, protože miluju Řím a Itálii, ale tam se zase jen tak nedostanu, tak na co by mě to bylo .. Spíš by byla praktičtější francouzština. Nebo němčina. Tu jsem se chtěla učit ... Sakra proč vám to píšu? :D .. Ale pak mě to přešlo, ale nevadí mi ^^

Tak jo, já to zase omezím, to psaní no :D


Můj krásnej, dokonalej O´Leary´s Irish Diamond, takzvaný Lerry .. ♥ fotka focená minunej rok, v Lokti nad Ohří v srpnu .. Takže to bylo asi 17. srpna, páč to jsem měla narozeniny :) (Teď jak se na to dívám, no není k sežrání? :*)

Dneska ..

1. května 2011 v 19:52
Ahoj,

dneska jsem si tak hrála tak z toho vznikla uzdečka s mexickým nánosníkem pro Illuzionistu, tylová sukně pro Noru a růžový otěže z bavlnky :)

No, ale jsou tam fotky i z dřívějška :)