Březen 2011

CLS :)

31. března 2011 v 19:07 News
Ahooj,

jako vždy se ozývám brzo, moje specoška :D Takže v sobotu jsem byla na CLS. Bohužel článek o novým koníkovi jsem nestihla přesnastavit ... Ale co, čekala jsem, že se umístí líp takže všechny moje chutě do dělání se videa o ní mě přešla ..

Bohužel fotky nejsou, nechtělo se mi vytahohat foťák :D Tak mám alespoň fotky úspěchů .. I když chabích, ale alespoň něco ;)

Tak zase něco

15. března 2011 v 20:07 News
Právě poslouchám ♥ Úžasnáá

Ahoj, tak jsem se zase rozhodla ozvat. Je to opět taková všehochuť

Dneska jsem doma objevila plyšovýho medvídka a jak jsem ho šla ukázat holkám, tak mě ho okamžitě zabavila Nora .. V 19 a ještě není velká, každej nějákej. Chtěly byste fotky médi?
Chtěla bych u nás udělat nějákou menší rekonstrukci .. Hlavně v sedlově to vypadá jako v Japonsku (Pray for Japan, už to mám na ruce), tak za pomoci taťky si tam chci udělat stojany. Protože náš majestro kocourek tam musí lozit a ten původní se vždycky po jeho zásahu zhroutil, tak chci udělat pevnější. A ještě bych chtěla holkám udělat pokoje, ale z čeho a kam bych je dala. Asi si budu muset počkat, až nám budou rodiče předělávat pokoj, tak bych udělala i ten pro Noru a Bri.
Jinak už mám 10 tradíků ^^ Na mě, úspěch. A proč jich napočítáte jen 9? Protože ten poslední je takovej ... Nevšední .. Šak na CLS uvidíte a ty ostatní uvidí v přednastaveným článku. Ale řeknu vám, že ji poslal "papá" naší Nory .. Ne, už mlčím! :D
Jinak mám prázdiny, tak je to bezva ^^. Je to fain mít prázdiny a ještě k tomu takový luxusní počasí.
Už nějak nemám co napsat .. Jako ano, bylo by co k napsání, als nějak nechci ..
Fotky dole, Gamin s Bri, včera :)) (Ještě se chci omluvit, že jsou tak velký a že jsou na stejný brdo. Jde o to, že jsem se fotila k Elen do soutěže, na kterou je stejně už po limitu a že se mě Gaminek (♥♥) z tohoto úhlo moc líbí .. )