Únor 2011

Něco ..

23. února 2011 v 15:37 News
Ahoj,
blog, nám zase udělal změnu, co? :D No, to je jedno, k tomu psát nechci .. Tak jsem konečně udělala design, myslím, že povedenej :) Jak se líbí vám? A navíc, máme asi blbej monitor, jak se vám ukazuje Puuku? Je "normální" nebo má ufiklej čumáček?
Jinak tam najdeme v Le Moyne (nojo, Pebblesáci, láska :D), Lerryho (14 breyer ke 14 narozeninám :)), Puuka (No jo .. Ach .. ♥), Zenyattku (nejlepší koník!), Kyotku (láska velikáá ♥), stona BCNU (nejdokonalejší Standart arab vůbec) a Gaminka z dob, dky u nás byla Elen a jak jsme jeli k nám na přehradu :)) (ten je tam proto, protože je senzační! Jaky podle toho chudák vypadá, dodřenej .. )
Jinak se asi můžete těšit na článek k témamu týdne (sex :D Ano, jsem hnusná .. ) a .. našla jsem k tomu i pěkný obrázky! Ne, žádný, moc velký prasárny ..
Crystal Castles .. Nejskvostnější ♥ (Jen tak, průzkum, komu se nelíbí? :D Mě to nevadí, vím, můj hudební vkus se nelíbí všem ;) Takže na to, co jsem poslouchala před půl rokem zapomeňte, protože jsem se změnila a poslouchám folk rock -myslím, že se tomu tak říká, tj Charlie Straight, One Night Only apod- a electro, tj. Uffie, Justice a Crystal Castles :) )

Moje věci v SS

20. února 2011 v 11:46

>Sedla<

>Uzdečky<

>Ohlávky<

>Ostatní<

Tahomka a hříbátko

19. února 2011 v 20:46 News
Ahoj,

tak aby tady nebylo úplně prázdno, tak napíšu takovej malinkatej článeček :). 

Vzpomínáte si, jak měla Tahomka hříbátko? A že pak o něj přišla? No, bylo to miluej rok, ale teď je nový rok a nový začátky. Dneska byl u nás veterinář. Jsem se chtěla domluvit a poradit s tím, že bysme chtěli aby Tahomka měla hříbátko. No tak se me zeptal na nějáký otázky a pak nám dal takovej "magickej" prášek ani nevím na co, ale podloruje to tvorku nějákýho hormonu. Tak to máme každej den přimíchat Little do žrádla .. No jsem zvědavá, co bude :) Už jsem se dívala na nějáký hřebce, appaloosy hnědé barvy. Zatím přicházejí v úvahu:

Mamin se mi líbí. Líbí se mi hlavně ta jeho "nespoutaná" pohava. Narodil se v roce 2005, takby neměl být porblém, ale já jsem chtěla čiskou appu a on je Appaloosa indian pony :/

Taky jeden co přichází v úvahu. 

Hmm .. Nemáte někdo, kdokoliv traditi hnědáka deka appaloosa hřebce na připouštění? :D Dkyž nebude, tak může napsat i o  Classicovi nebo Stablovi. Děkuju :)

Lidé

12. února 2011 v 15:42
BriJméno: Brianne


Přijmení: Goutal


Říkáme ji: Bri


Narozena: 13. září 1988
nora

*ZDE*


Jméno: Nora


Přijmení: Smith


Říkáme ji: Nora


Narozena: 28. dubna 1992