Prosinec 2009

Prosím pomoct

12. prosince 2009 v 17:44 News
Ahojda. Rozhodla jsem se, že udělám koníkům na Vánoce stáj. Ale potřebuju vědět, jak je dlouhej Barbaro. To co ho mají mohli by mi prosím napsat jak je dlouhej? Díky moc!! =o***

Faun

12. prosince 2009 v 12:31 Schleich
Jméno: Faun
Plemeno: Mustang
Pohlaví: Hřebec
Zaměření: Parkur, Cross
Titul: Mistr světa z parkuru
Věk: 4 roky
Potomek: Cipísek
Koho má rád: Fiona
Já o něm: Je to můj nejoblíbenější model. Ani nevím proč. =)


Woow!!!

11. prosince 2009 v 17:42 News
Tak se dívám na t-music a na 1. místě je Miley Cyrus (nemám si moc ráda=/ )Tak si to poslechnu a to hustá pisnička! Se podívejte dolů(video by mělo mít super kvalitu)


Né!

11. prosince 2009 v 15:16 News
Néééééé!!!!!! Chtěla jsem od bábí na Vánoce Cefa a mamka řekla že už pro mě mají dárek! Vždyť ke skladu TH musí jsem sejít ulicu! Béé! Až k nim půjdeme zkusím se zeptat jestli by to nešlo.... Pá Cefe! (heh... )

10. 12 2009 - 14 dní do Vánoc

10. prosince 2009 v 17:14 Život u nás
* Ahoj!
* Se omlouvá, ale není co psat. Potřebuju filc abych mohla Takovi udělat dečku, aby mu ji každej záviděl. Jo a přišel mi SUPER dárek od kiki.mich. Díííky je super, super super!
* Chtěla jsem jednoho kluka na facebooku pořádak o přátelství a tem dement (!!!!! Chodí k nám do třídy na HV!!) mi napsal, proč ho žádám o přátelství že se neznáme tak jsem odepslala jako že sorry a on na to že jsem p**a... no zkopíruju vám to: (moje příjmení a celý jméno toho dementa je vymazaný)

(dement)
Nevým pročmě žádáš o přátelstvý když se neznáme nebo hlavně já tebe!!!!!!!!


Lucka 10 prosinec v 17:00
Není to jedno? Jinak sorry

(dement)
tak jdi do p..e a neoptěžuj mě kravko


Však já mu dám zejtra!
* Dneska jsem ve škole ve slohu měli popisovat hrdinu z knihy/filmu. Jedem kluk (největší machr ze třídy) popisoval Spidermana. Byla sranda ho pozorovat, jak koktá, protože to nahrabal tak to učitelce musel číst.
* Takoda je tady se mnou. Chudák malej.. Těší se na tatínka(Mon Gamina) Mamka nebude. a hrozně se těší na (FR - dříve SF)Quika.
* Mám neuvěřitelně horrible idea with happy end!(hrůzostrašný nápad s šťastným koncem)Víte jak chcu Puuka. Ale nechci platit 1500. Tak mě napadla varianta o 1/2 levněší! Koupím si Phantasmu(v překladu to znamená fantasmagorický) a nechám ho u Lintith přemalovat na "Puuka"! A ještě mě napadlo, že by to mohl být bratr/syn SSR Puuka. Jen potřebuju pomoct - jak se to čte? (Phantasma)
* V poslední době mám takový divný obdobý. Našla jsem hustý video, nemůžu ho sem dát, protože je to pro starší ale to není pravda(heh... =D) no a poslala jsem o Verči ale u Verči je mrtvo. Né ona se na to podívá, že?
* Jo a na dressu ten vtipnej pták je náš Fly!
* Tak pp!!


6. 12 2009 - 18 dní do Vánoc

6. prosince 2009 v 20:40 Život u nás
Vídeň, vánoční trhy

* Ahoj! Dneska jsem tady nebyla, protože jsem jely do Vídně. Máte tam nahoře obrázek, kde jsme byli. Byla to sranda. Německy jsem si objednala pití, ale nějak (zbavené smyslů) jsem jim hned nedala peníze. A víte jak jsem se omluvila? Anglicky. Samozřejmě jsem jim ty eura pak dala. Spíš jim je dal taťka. Heh.. trapná situace
* Jů! Dneska je druhá adventní neděle! To nám to hezky ubíhá, co? Už jsem 18 dní... Nepříde vám to nějak málo? Mě jo... Ale je to hustýý!
* Na koníky jsem bohužel neměla čas =/
* Néé! Zítra nám vrátí učitelka opravený testíky s Fyziky! Se bojím! A taky máme tu krávu!(Kravička spapá travičku) My jí říkáme papírek, protože nám furt dává jakýsi papíry! Jednou nám řekla ať si nalepíme určitý papírky. My jsme si je nalepili přišla vona papírky nám vyrvala ze sešitu a řekla že jsem si nalepili špatný papíry přičemž jsme měli "podle ní" správný. A ještě nosí úchvatnej bílej plášť(jak maj doktoři) a má na rukávu velkej oranžovej flek! A nosí "krásnej" luxusně špinavej bílej baťůžek! Je šíílenáá! Ano, Ivy, škola je blázinec! Ale to víme dlouho... Ale dokonce se to podtvrdilo. No, ať nemluvíme pořád o papírkovi, mám tu jednu hustou věc v pátku. Máme na HV učitela a on je gay. Na zkoušení si vzal jednoho kluka a jemu stáli vlasy na hlavě a začal si je uhlazovat. A on na to: co pak ti stojí? Vypadáš jak ten pták. A všichni dostali pubertální záchvat smíchu! Ale to byste ho musely(dáme sem y, protože jsem neviděla kluka co by to četl) vidět! Pak nám s velkým pobavením říkal, jak se mu podařilo vystačit mikuláše.
* Juj jsem se rozepsala! Ale to dáte! Tak páá!

5. 12 2009 - 19 dní do Vánoc

5. prosince 2009 v 18:24 Život u nás
Foto: Appaloosa www.allabouthorses.cz

*Ahoj! Jestli to půjde tak budu mít na podzim 2010 Puuka! Pls nevyfoukněte mi ho :-) Ale poříd nevím, jak mu budu říkat :/. Puuky, Puukysku, Puu, Puučku...
* KOníci se mají dobře. Dělám dárek Verču. Ale musím je dodělat....
* Já potřebuju 1500... A taky potřebuju do Anglie pro Blackie(Bailanin Vieto)
* Je to takovej sktomnej článeček... Není co psát...
* TAk pp!

4. 12 2009 - 20 dní do Vánoc

4. prosince 2009 v 14:23
* Byla jsem v kolečku(tz. v kroužku) a ta ženská jak nás tam má tam dnes měla syna. A od 1. okamžiku když jsem tam vešla na mě v jednou kuse čuměl. Kdyby byl alespoň hezkej... Vy padal jak šampon.. Měl stříbrnej prsten na ruce. OMG! Bylo mu asi 15.
* Dnes byl super den(kromě toho kolečka). Byla pr***! V RJ kluci v béčka si házeli s baťohem. a taky u nás byl Mikuláš. Měla jsem červený srdíčko na hlavě. Když se vrátím ke ČT máme Bio(biologie). má nás šíílenáá kráááváá! Příklad: toto nám sedmákům říkala: svítí sluníčko na travičku příde tam kravička, spapá travičku. Bez komentáře....
* Pro Elen: promiň ale dárek ti pošlu zítra. Asi... Možná...
* Tak páá!

Vánoce

2. prosince 2009 v 16:50 News
Ahoj! Jak všichni píšete co budete dělat na Vánoce, tak to napíšu taky, no.

23.12
cca 20:00 půjdeme zdobit stomeček!

24.12
9:00 - 10:00 - se někdy probudím a při nejmenší se půl hodiny budu dívat na stromeček
10:00 - 10:30 - půjdu dolů(tzv. do kuchyně) a nasnídám se
11:00 - 12:00 - budu s taťkou "kuchat" kapra. Moje oblíbená činnost. Teda příjdu tam, až bude zabitej a bude mít přič oči. Mezi tím budu tady
14:00 - taťka s končí
15:00 - pojedu já, taťka, Siska a babička na hřbitov. Mamka bude vařit polívku a smažit řízky
17:00 - 17:30 - se asi vrátíme. Já se převleču a půjdu si sednou. Se nebudu namáhat s pomocí. Musím bejt hrozná dcera...
18:00 - usedneme a dáme si polívečku(mňam!!) a pak řízky s bram. salátem(to skoro nikdy nedojí, bo se přejím polívky). Následuje cukrový a přemlouvání taťky ať se jde podívat nahorů(tzv. do našeho pokoje.Máme stromeček u nás v pokoji)
18:30 - taťka s mamkou se půjdou podívat. Před tím řeknou něco typu: jestli ne nevrátíme do zítřka, volejte policajty.
18:40 - příjdou pro nás, že můžeme jít
18:45 - jsme nahoře a nikde nic, jen obálka. Je to taková "hra" na hledání dárků. Úplně poprvé byli dárky v dřevníku, pak na balkoně a minulý rok byli v pokoji(ta obálka byla přilepená na dveřích.)
18: 50 - 19:00 - najdeme dárky a půjdeme je rozbalit do pokoje ke stromečku.
19: 05 - budeme zuřivě trhat balící papír s kočičkama(to byl můj nápad. Už ho máme koupenej. Je hustej!
19: 30 - už budu vědět co jsem dostala!

UPOZORNĚNÍ! Časy jsou pouze orientační

INF se hlásí

2. prosince 2009 v 10:35 News
Ahoj, máme právě informatiku tak jsem zaběhla i sem. Museli jsme psát "referát" o nějákým státě v EU. Měla jsem Polsko. Dolů jsem to zkopírovala. No jo, je to promitivný. Jěště mě čeká M, F a ČJ. ÁÁhjo. Z fyziky píšeme testík. Jak tomu říká učitelka. Tak páá!


Polská republika
Hlavní město: Varšava (Warszawa)
Rozloha: 313 575 km²
Počet obyvatel: 38 513 696 (z roku 2008)
Prezident: Lech Kaczyński
Měna: Złoty
Polsko sousedí s Německem, Českou republikou, Slovenskem, Běloruskem, Ukrajinou, Litvou, Ruskem(Kaliningradská oblast).
HISTORIE POLSKA
Polsko jako státní útvar existovalo už v 10. stol. První historicky doložený kníže byl Měšek I. Roku 1025 se Boleslav Chrabrý nechal korunovat králem.
GEOGRAFIE
Polsko je z velké většiny pokrývají nížiny. Severní Polsko vyplňují Pomořanská i Mazurská jezerní plošina. Mejvyšším bodem je zde Rysy s výškou 2499,2 m n. m.