Prosinec 2009

Prodám - arabská ohlávka + vodítko

30. prosince 2009 v 17:34 Ostatní
Mě se docela líbí. Škoda že nemám žádnýho araba... No jo.. zas tak arabská není

Kusů: 1
Cena: 20,- + poštovný
V případě zájmu mi prosím pište na my-schleich@seznam.cz


bambulka na konci vodítka
Ohlávka
vodítko

Celkový pohled
A jak vypadá nánosák

27. 12 2009

27. prosince 2009 v 16:46 Život u nás
* Jak jste si užili Vánoce? Co jste dostali? Já jsem dostala... Vy víte. Barbarbíska! Já jsem v něk úúplně vedle! Je tak krásnej! Ale i ostatní dárečky byli super! Dám fotogalerku
* Víte co je super? Že mi taťka včera dal nějáký peníze (přes stovku) a nejen že si objednám u lint ohlávku, ale koupím si i Ashley! Ale až na konci ledna s Mon Gaminem. Jestli bude...Musí!!!
* A mě se líbí new koník! Ano, je to Templado! Ale to je jen taková vlna =). Bylo to tak i s Cheveyem. No co.... už mám 2 úlovek. Je to Alaric. Jednorožec. Je krásnej... Za 1350
* Breyerci se mají víc než dobře. Barbaro se těším na zítřek, protože přijde FR Teddy, alias jeho best kamí. Ale těším se i na Chillyho. Tako byl sklamaný, že pod stramečkem nebyl jeho taťka. Tak jsem jej utěšila, že má alespoň "kluky" a né další "holky". Ale co mě znepokojuje, je Sunnyino hříbě. Ještě se nenarodilo. Vetík se na to díval a nakonec z něj vypadlo že je to nakonec hřebec... Se těším. až se to malí narodí.
* Dneska jsem se nudila tak jsem udělala arabskou ohlávku i s vodítkem. Je docela hezká... bude na prodej... za asi 20,-.
* Jsem si vzpomněla, že jsem ještě nenapsala, co jsem dostala na svátek(13. 12 měla Lucie svátek) Dostala jsem hezký tričko s frísanem a stolní kalendář Koně 2010. A ještě do budoucna budu chtít nástěnný breyer kalendář. A od toho dne jsem si řekla že budu chtít Gofferta 369. Je božskej! On taťkův kamarád někdy jezdí do Ameriky na služebky. A co je ještě lepší že jeho kamarád je rodilej amík(američan). Já se těším!
*Zítra je Silvestr! A více co? Přespí u nás Verča! To bude super! Nechci se chlubit...
* Včera u nás sněžilo!!! Ale zase to pomalinku roztává. Ách jo.... Ale udělala jsem obtisk bosé nohy do sněhu. Ani to moc nestudilo =)
* Tak to je asi vše.. Pá!

Pro Verču! (z FR)

25. prosince 2009 v 17:26 News
Verčo, máš zejtra čas?

Ty woe!

25. prosince 2009 v 16:28 News
Až teď jsem se vzpamatovala! Včera mi bratranec nabídl že bych s ním a jeho přítelkyní mohla letět na PŮL ROKU DO ŠVÉDSKA! Panebože! Mají hezů baráček poblíž Stokholma. Ale ty fotky breyerů v švédské krajině. Asi si říkáte že se tam budu nudit, né to fakt né, budu chodit do švédské školy. To bude pr*el! Nebojte:1. není to jistý
2. internet mají
Kdyžtak se NECHCI CHUBIT je to jen radost a údiv

Moje zlatííčka!

25. prosince 2009 v 12:57 Fotogalerie
Sorry že jsou nějáky fotky neotočený
To jsou oni!
Shine - to se na něj hodí. Pak ještě Fire. Ohnivý hřebeček!


Moje maličkost. Já ho MILUJU!!!
Cute hlavička!
Nápisek na bříšku

Dáárky!! Z 24. a 25.12

25. prosince 2009 v 12:42 News
Tak já jsem dostala: (je to z 24.12)
1. Barbaro
2. Ze SKS přijel Firův synek Shine
3. SM Dancer
4. tričko
5. Mikina
6. řetízek s příveskem
7. 4 figurky(2 skřítci, sněhulák, jahůdka)
8. Voňavka z Oriflame
9. náramek
a asi ještě něco

A z dneška
1. tričko
2. náramek
3. brusle
4. snář
5. řetízek
A dál nevím
Koníků dám fotky, až je nabije foťák

Asi to bude láska...

21. prosince 2009 v 20:06 News
Já se zamilovala! On je tak boží! A krásnej! ÁÁch! Ale asi mi jako většina pokazí. Ale můžu se o něj pokusit.... Ne, zklamu vás... není to kluk(ale hodil by se), ale breyer. Více důle(dole)

New dress

21. prosince 2009 v 14:31 News
Neodolala jsem pokušení a dala jsem ho sem! Je to snad můj nejnej desing. Vím, nejde mi to, ale baví mě to

17. 12 2009 - 7 dní do vánoc

17. prosince 2009 v 18:47 Život u nás
.
* Koníci se mají dobře. Sunny už měla něco typu "porodní bolesti", ale nic víc nebylo. Ách! Už 24! by se mělo narodit hříbátko. Ale nevím... no. Jo a přijede i jedno appaloosa hříbě po SKS Firem. "Mamku" ještě sháním. Cefík nevyšel. No co... budou narozeniny... Ale až 17. srpna!
* Jooo!!!! Přijede vlastice Gabča!!! Se těším!! Hrozně se jí líbí Sunny. Zbytek ještě neviděla. Jo a vlastice znamená že naši taťkové jsou bratranci. Se těším! Za 24 hodin už tady bude! S mamkou jsme jí byly koupit dárek na Vánoce. Takový hezký náušnice z Takka. Mamka půjde zítra ještě s bábí do města tam jí tam koupí ještě něco z výběru: želvička(je pro změnu úchylná za želvy), lesk na rty, nějákej krém a nebo něco na sprchování/koupel. Zítra (asi ne tak v sobotu. Už ráno odjedou! Béé!) vám napíšu jak se jí dárečky líbily. Ve škole jsme si měli losovat komu dáme povinnej dárek. Vytáhla jsem si kluka. S mamkou jsme mu koupili takovýho "panďuláka" ze Svoboďáku. (ke středě se ještě vrátím) Dám fotku... A ji photogallery FR Portorika.
* Ve středu jsem nebyla ve škole! Byla jsem u zubařky na rentgenu(tak ty rentgeny taky vyfotím - stojí za to!) Byly jsme rychle hotovy, tak jsme byly Jaroušovi (to je ten kluk kterýho jsem si vytáhla) koupit dárek. Pak domů. Doma jsme byly okolo půl desáté. Taťka byl doma, má dovolenou. Tak jsem mu pomáhala řezat dřevo. Tak řezat né, ale nosit.
* Dneska jsem měla ve škole novej svetr a skoro všechny holky mi jej pochválily(neberte to jako chlubení, ale jsme happy!) A dokonce i jeden kluk. Ale nevím jak si to mám přebrat. Nevím no...
* Jé! On je zítra pátel! Hustý! (heh.. toho si nevšímejte...)
* my se budeme ještě v pondělí učit! Nééé!!!
* Tak ahoj!!Vystřižené scény z Ohnivého oceánu

14. prosince 2009 v 18:06
Mňo.. asi bych to sem neměla dávat (Pro Verču: Nezabíjej mě! Jsem moc mladá!XD) Ale to fakt stojí za to! Jo a já mluvím toho "francouze", ale já mluvím normálně! Ne tím crazy hlasem! Na to bacha.